DF-DYC300EU
Termékkód:
DF-DYC300EU
Márka:
Cameron Sino
DF-DYC300EU
Termékkód:
DF-DYC300EU
Márka:
Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Fekete |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 112.5 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 24.35 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 85.7 x 47.9 x 69.4 mm |
Raktáron van!
Becsült szállítási dátum: kedd 26. május
10,435.00 Ft
Adó nélkül 27%: 8,216.54 FtMennyiség:
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Fekete |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 112.5 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 24.35 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 85.7 x 47.9 x 69.4 mm |
Raktáron | Várható szállítás: kedd május 26
10,435.00 Ft
Adó nélkül 27%: 8,216.54 Ft
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
A termék teljes mértékben kompatibilis a következő készülékekkel:
Dyson
A termék a következő termékszámokkal cserélhető:
967813-03
Leírás
A DF-DYC300EU egy univerzális akkumulátor az elektronikus eszközök széles spektrumához. Teljes kompatibilitása számos készülékmodellel költséghatékony vásárlási lehetőséget kínál. Ezenkívül univerzális alkalmazása elősegíti a környezeti fenntarthatóságot és garantálja a rugalmasságot.
Kapcsolódó termékek
CS-DYC310VX
CS-DYC311VX
CS-DYC340VX
CS-DYC341VX
CS-DYC350VX
CS-DYC313VX
CS-DYC312VX
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
Olcsóbb, mint az eredeti
Készüléke tovább tart
