DF-TOP240BU
Termékkód: DF-TOP240BU
Márka: Cameron Sino
DF-TOP240BU
Termékkód: DF-TOP240BU
Márka: Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Max. bemeneti feszültség 240 V
Színes Fekete
Minimális bemeneti feszültség 100 V
Nettó tömeg 322.4 g
Kimeneti áram intenzitása 1.8 A
Bemeneti áram 240 A
Minimális kimeneti feszültség 9 V
Bemeneti feszültség 100 V - 240 V
Méretek 144.5 x 80.5 x 47 mm
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
Mennyiség:
Kosárba helyezés
Max. bemeneti feszültség 240 V
Színes Fekete
Nettó tömeg 322.4 g
Bemeneti áram 240 A
Méretek 144.5 x 80.5 x 47 mm
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Az Ön fizetési lehetőségei
A termék teljes mértékben kompatibilis a következő készülékekkel:
Topcon
A termék a következő termékszámokkal cserélhető:
BT-24Q
Leírás
Kapcsolódó termékek
CS-TOP520SL
CS-TOP520SL
Típus Típus: Ni-MH
Feszültség Feszültség: 7.2 V
Kapacitás Kapacitás: 2700 mAh
Típus Típus Ni-MH
Feszültség Feszültség: 7.2 V
Kapacitás Kapacitás: 2700 mAh
Raktáron van!
CS-TOP240SL
CS-TOP240SL
Feszültség Feszültség: 7.2 V
Feszültség Feszültség: 7.2 V
Raktáron van!
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
99% pozitív értékelés