DF-PLS500UH
Termékkód: DF-PLS500UH
Márka: Cameron Sino
DF-PLS500UH
Termékkód: DF-PLS500UH
Márka: Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Minimális bemeneti feszültség 5 V
Nettó tömeg 73.5 g
Kimeneti áram intenzitása 500 A
Bemeneti áram 2.1 A
Minimális kimeneti feszültség 500 V
Méretek 116 x 70.1 x 19.3 mm
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
Mennyiség:
Kosárba helyezés
Az Ön fizetési lehetőségei
Nettó tömeg 73.5 g
Bemeneti áram 2.1 A
Méretek 116 x 70.1 x 19.3 mm