DF-GWP240UA
Termékkód:
DF-GWP240UA
Márka:
Cameron Sino
DF-GWP240UA
Termékkód:
DF-GWP240UA
Márka:
Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Zöld |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 585 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 188.3 x 160.4 x 65.4 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
35,710.00 Ft
Adó nélkül 27%: 28,118.11 FtMennyiség:
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Zöld |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 585 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 188.3 x 160.4 x 65.4 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
35,710.00 Ft
Adó nélkül 27%: 28,118.11 Ft
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
A termék teljes mértékben kompatibilis a következő készülékekkel:
GreenWorks
Powerworks
Alpina
Stiga
A termék a következő termékszámokkal cserélhető:
24V CHARGER 2 SLOTS 2 AMP
270401020
29322
29807
29837
29842
29852
BT 4024
G24B2
G24X2UC2
Leírás
A DF-GWP240UA egy univerzális akkumulátor az elektronikus eszközök széles spektrumához. Teljes kompatibilitása számos készülékmodellel költséghatékony vásárlási lehetőséget kínál. Ezenkívül univerzális alkalmazása elősegíti a környezeti fenntarthatóságot és garantálja a rugalmasságot.
Kapcsolódó termékek
CS-GWP240PW
CS-GWP240PX
CS-GWP242PX
CS-GWP242PW
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
Olcsóbb, mint az eredeti
Készüléke tovább tart
