DF-AKS525MC
Termékkód:
DF-AKS525MC
Márka:
Cameron Sino
DF-AKS525MC
Termékkód:
DF-AKS525MC
Márka:
Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Fekete |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 175.3 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 2.5 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 5 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 48 x 47 x 28 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
8,710.00 Ft
Adó nélkül 27%: 6,858.27 FtMennyiség:
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Fekete |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 175.3 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 2.5 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 5 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 48 x 47 x 28 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
8,710.00 Ft
Adó nélkül 27%: 6,858.27 Ft
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
A termék teljes mértékben kompatibilis a következő készülékekkel:
Kodak
A termék a következő termékszámokkal cserélhető:
KWS0525
Leírás
A DF-AKS525MC egy univerzális akkumulátor az elektronikus eszközök széles spektrumához. Teljes kompatibilitása számos készülékmodellel költséghatékony vásárlási lehetőséget kínál. Ezenkívül univerzális alkalmazása elősegíti a környezeti fenntarthatóságot és garantálja a rugalmasságot.
Kapcsolódó termékek
CS-NP60FU
CS-KLIC7001
CS-KLIC7004
CS-KLIC7006
CS-KLIC7003
CS-KLIC7002
CS-KLIC5001
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
Olcsóbb, mint az eredeti
Készüléke tovább tart
