Termékkód: CS-FNB41TW
Márka: Cameron Sino
Akkumulátor -hoz YAESU FT-10 (1000 mAh, 9.6 V)
Termékkód: CS-FNB41TW
Márka: Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Kapacitás 1000 mAh
Feszültség 9.6 V
Teljesítmény 9.6 Wh
Típus Ni-MH
Színes Fekete
Nettó tömeg 300 g
Méretek 99.1 x 56.9 x 41 mm
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
Mennyiség:
Kosárba helyezés
Az Ön fizetési lehetőségei
Gyors útmutató akkumulátor kiválasztásához
Erősítse meg az eredeti akkumulátor modelljét
Ellenőrizze a méreteket és a csatlakozó típusát
Ellenőrizze a feszültség kompatibilitását
Erősítse meg a készüléke modelljét
Ha bizonytalan, bátran forduljon hozzánk, mielőtt megrendelné a terméket.
Kapacitás 1000 mAh
Feszültség 9.6 V
Teljesítmény 9.6 Wh
Típus Ni-MH
Színes Fekete
Nettó tömeg 300 g
Méretek 99.1 x 56.9 x 41 mm
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
A termék teljes mértékben kompatibilis a következő készülékekkel:
Vertex Standard
Yaesu
A termék a következő termékszámokkal cserélhető:
FNB-41
FNB-42
Leírás
Kapcsolódó termékek
CS-FNB47TW
CS-FNB47TW
Típus Típus: Ni-MH
Feszültség Feszültség: 7.2 V
Kapacitás Kapacitás: 2000 mAh
Típus Típus Ni-MH
Feszültség Feszültség: 7.2 V
Kapacitás Kapacitás: 2000 mAh
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
99% pozitív értékelés