Töltők kompatibilis a következőkkel Nikon DF-ENEL4AH
Termékkód:
DF-ENEL4AH
Márka:
Cameron Sino
Töltők kompatibilis a következőkkel Nikon DF-ENEL4AH
Termékkód:
DF-ENEL4AH
Márka:
Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Fekete |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 289.6 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 12.6 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
29,968.00 Ft
Adó nélkül 27%: 23,596.85 FtMennyiség:
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Színes | Fekete |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 289.6 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 12.6 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
29,968.00 Ft
Adó nélkül 27%: 23,596.85 Ft
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Leírás
A Töltők kompatibilis a következőkkel Nikon DF-ENEL4AH egy univerzális akkumulátor az elektronikus eszközök széles spektrumához. Teljes kompatibilitása számos készülékmodellel költséghatékony vásárlási lehetőséget kínál. Ezenkívül univerzális alkalmazása elősegíti a környezeti fenntarthatóságot és garantálja a rugalmasságot.
Kapcsolódó termékek
CS-ENEL14A
CS-ENEL14
CS-ENEL4
CS-NKP700MU
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
Olcsóbb, mint az eredeti
Készüléke tovább tart
