Töltők DF-RTP118UA
Termékkód:
DF-RTP118UA
Márka:
Cameron Sino
Töltők DF-RTP118UA
Termékkód:
DF-RTP118UA
Márka:
Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 847.2 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 236.2 x 154.8 x 66 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
35,129.00 Ft
Adó nélkül 27%: 27,660.63 FtMennyiség:
| Max. bemeneti feszültség | 240 V |
| Minimális bemeneti feszültség | 100 V |
| Nettó tömeg | 847.2 g |
| Kimeneti áram intenzitása | 0 A |
| Bemeneti áram | 240 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti feszültség | 100 V - 240 V |
| Méretek | 236.2 x 154.8 x 66 mm |
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
35,129.00 Ft
Adó nélkül 27%: 27,660.63 Ft
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Leírás
A Töltők DF-RTP118UA egy univerzális akkumulátor az elektronikus eszközök széles spektrumához. Teljes kompatibilitása számos készülékmodellel költséghatékony vásárlási lehetőséget kínál. Ezenkívül univerzális alkalmazása elősegíti a környezeti fenntarthatóságot és garantálja a rugalmasságot.
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
Olcsóbb, mint az eredeti
Készüléke tovább tart
