CS-HYG015W (10000 mAh, 5 V)
CS-HYG015W (10000 mAh, 5 V)
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Feszültség | 5 V |
| Teljesítmény | 50 Wh |
| Típus | Li-ion |
| Színes | Fehér |
| Nettó tömeg | 191 g |
| Porttípus | USB-C |
| Méretek | 81.2 x 61 x 27.8 mm |
Raktáron van!
Becsült szállítási dátum: csütörtök 30. április
12,726.00 Ft
Adó nélkül 27%: 10,020.47 Ft| Kapacitás | 10000 mAh |
| Feszültség | 5 V |
| Teljesítmény | 50 Wh |
| Típus | Li-ion |
| Színes | Fehér |
| Nettó tömeg | 191 g |
| Porttípus | USB-C |
| Méretek | 81.2 x 61 x 27.8 mm |
Raktáron | Várható szállítás: csütörtök április 30
12,726.00 Ft
Adó nélkül 27%: 10,020.47 FtLeírás
A CS-HYG015W egy univerzális akkumulátor az elektronikus eszközök széles spektrumához. Teljes kompatibilitása számos készülékmodellel költséghatékony vásárlási lehetőséget kínál. Ezenkívül univerzális alkalmazása elősegíti a környezeti fenntarthatóságot és garantálja a rugalmasságot.
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
Olcsóbb, mint az eredeti
Készüléke tovább tart
