Akkumulátor kompatibilis a következőkkel Dogtra Aetertek CS-SDT74SL (500 mAh, 7.4 V)
Termékkód: CS-SDT74SL
Márka: Cameron Sino
Termékkód: CS-SDT74SL
Márka: Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Kapacitás 500 mAh
Feszültség 7.4 V
Teljesítmény 3.7 Wh
Típus Li-Polymer
Színes Zöld
Nettó tömeg 23.5 g
Méretek 48 x 22.5 x 12 mm
Raktáron van!
Becsült szállítási dátum: péntek 15. május
Mennyiség:
Kosárba helyezés
Az Ön fizetési lehetőségei
Gyors útmutató akkumulátor kiválasztásához
Erősítse meg az eredeti akkumulátor modelljét
Ellenőrizze a méreteket és a csatlakozó típusát
Ellenőrizze a feszültség kompatibilitását
Erősítse meg a készüléke modelljét
Ha bizonytalan, bátran forduljon hozzánk, mielőtt megrendelné a terméket.
Kapacitás 500 mAh
Feszültség 7.4 V
Teljesítmény 3.7 Wh
Típus Li-Polymer
Színes Zöld
Nettó tömeg 23.5 g
Méretek 48 x 22.5 x 12 mm
Raktáron | Várható szállítás: péntek május 15
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Leírás
Kapcsolódó termékek
CS-SDP373SL
CS-SDP373SL
Típus Típus: Li-Polymer
Feszültség Feszültség: 3.7 V
Kapacitás Kapacitás: 450 mAh
Típus Típus Li-Polymer
Feszültség Feszültség: 3.7 V
Kapacitás Kapacitás: 450 mAh
Raktáron van!
Márkás készülékeihez elemeket, akkumulátorokat, tonereket és tintapatronokat talál a Techteknél.
Biztonságos és gyors szállítás
Biztonságos és gyors szállítás
99% pozitív értékelés
99% pozitív értékelés