Akkumulátor kompatibilis a következőkkel Black & decker CS-BPX360PW (1500 mAh, 36 V)
Termékkód: CS-BPX360PW
Márka: Cameron Sino
Termékkód: CS-BPX360PW
Márka: Cameron Sino
4,8
több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Kapacitás 1500 mAh
Feszültség 36 V
Teljesítmény 54 Wh
Típus Li-ion
Színes Grey black
Nettó tömeg 683.9 g
Méretek 127.1 x 80.3 x 70 mm
Jelenleg nincs raktáron (szállítási idő: 3-4 hét)
Mennyiség:
Kosárba helyezés
Az Ön fizetési lehetőségei
Gyors útmutató akkumulátor kiválasztásához
Erősítse meg az eredeti akkumulátor modelljét
Ellenőrizze a méreteket és a csatlakozó típusát
Ellenőrizze a feszültség kompatibilitását
Erősítse meg a készüléke modelljét
Ha bizonytalan, bátran forduljon hozzánk, mielőtt megrendelné a terméket.
Kapacitás 1500 mAh
Feszültség 36 V
Teljesítmény 54 Wh
Típus Li-ion
Színes Grey black
Nettó tömeg 683.9 g
Méretek 127.1 x 80.3 x 70 mm
4,8 több mint 500+ Google-értékelés alapján!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
A termék teljes mértékben kompatibilis a következő készülékekkel:
Black & Decker
40V MAX 12 IN CORDLESS CHAINSAW
40V MAX 22 IN CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX 24 IN POWERCUT CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX 24 INCH CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX CORDLESS 20 IN MOWER
40V MAX CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX CORDLESS HIGH PERFORMANCE TRIMMER
40V MAX CORDLESS CHAINSAW
40V MAX CORDLESS MOWER
40V MAX CORDLESS STRING TRIMMER
40V MAX CORDLESS SWEEPER
40V MAX ELECTRIC MOWER
40V MAX HIGH PERFORMANCE CORDLESS TRIMMER
40V MAX LITHIUM ION 20 IN MOWER
40V MAX LITHIUM SWEEPER
40V MAX STRING TRIMMER